Архів за березня 23, 2017

ПЕРШИЙ ПІВФІНАЛ ШКІЛЬНОГО ДИВІЗІОНУ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЛІГИ КЛУБІВ ВЕСЕЛИХ І НАЙКМІТЛИВІШИХ

23 березня в університеті відбувся І-й півфінал шкільного дивізіону Ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших К-ПНУ ім. І. Огієнка. Для того, щоб пробитися у фінал, на головну сцену університету цього разу вийшло 5-ть учнівських команд: «Чуєш, перестань» (Дунаєвецька гімназія), «Губа нє дура» (збірна шкіл м. Дунаївці), «Чоп-чоп» (НВК № 6 м. Кам’янець-Подільський), «Друге дихання» (збірна шкіл Дунаєвецького району) та «Інфоголіки» (НВК № 12 м. Кам’янець-Подільський).

Для більшості шкільних команд – це дебют. Веселі і найкмітливіші змагалися у двох конкурсах «Візитівка» та «Кавер». Попри низку жартів «нижче пояса», традиційних для неофітів проблем з мікрофонами та іншими милими «дитячими хворобами», гра вдалася на славу!

У залі було гаряче, адже разом з учнями підтримати школярів прийшло багато студентів-кавеенщиків, які щедро обдаровували наших потенційних абітурієнтів оплесками.

Відділ навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти