“ТИТАНИ К-ПНУ” ЗІГРАЛИ ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ З АМФУТУ

26 березняна університетському стадіоні зіграли товариський матч з командою «Яструби» з Білої Церкви. Не зважаючи на холодну весняну погоду на полі було гаряче! Основний час гри закінчився з рахунком 24:24, тому суддя призначив овертайм – додаткові 15 хвилин. Трохи більше пощастило гостям, які на останніх хвилинах провели тачдаун.

Отже, команда з американського футболу національного університету «Титани К-ПНУ» у цьому сезоні гратиме у дивізіоні «С» чемпіонату України! На сьогодні це єдина університетська команда в усіх трьох дивізіонах УЛАФ. Це незаперечний успіх та гарний результат справжньої командної роботи: високої самовіддачі гравців, граючого тренера Сергія Полюха, дирекції команди та тих, хто нам завжди допомагає.

У черговий раз висловлюємо подяку народному депутатові України Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлові Сімашкевичу, ректорові нашого університету професору Сергію Копилову за допомогу.

Відділ навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти