Архів за квітня 1, 2017

ВЕСНЯНИЙ КУБОК КВН – 2017

Про те, що таке гарний гумор студенти К-ПНУ знають не з чуток. Адже в нашому університеті гумористичні чемпіонати та фестивалі за участі команд студентської ліги КВН набули шаленої популярності.

Напередодні всесвітнього Дня сміху всі охочі мали змогу відвідати яскравий та мегасмішний “Весняний Кубок КВН”студентської ліги університету. Після довготривалої підготовки та виснажливих репетицій шість команд веселих і найкмітливіших, серед яких: «Stuff up» (історичний факультет), «Чотири з половиною» (природничий факультет), «Хочемо» (педагогічний факультет), «4х4» (економічний факультет) з «Seven bit» та «EastMaT» (фізико-математичний факультет) поринули у боротьбу за перемогу.

Кубок проходив в атмосфері дружнього суперництва: команди радували свіжими жартами, вболівальники та глядачі віддячували шаленими оваціями, а журі були щедрими на високі бали.

За результатами гри перемогу у весняному кубку КВН – 2017 виборола команда «Seven bit». ВІТАЄМО КОМАНДУ З ПЕРЕМОГОЮ!!!

КОМАНДА З АМЕРИКАНСЬКОГО ФУТБОЛУ «ТИТАНИ К-ПНУ» ЗІРГАЛА ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ У СТАРОКОСТЯНТИНОВІ

Готуємося до чемпіонату України! Учора провели другу у цьому сезоні товариську гру. Цього разу виїзну – у Старокостянтинові. Матч «Титанів К-ПНУ» та хмельницьких «Гладіаторів» було організовано з метою розвитку американського футболу у цьому мальовничому містечку на півночі Хмельниччини.

Враження неймовірні! Дуже гарне поле і організація матчу. Трибуни старокостянтинівського стадіону заповнили біля трьох сотень глядачів, серед яких переважно молодь. Адже таке екзотичне шоу тут не кожного дня побачиш! На грі присутній сам міський голова Старокостянтинова Мельничук Микола Степанович. Підтримати амфутівців з «усіх усюд» зїхалися байкери. Підбадьорував гравців обох команд місцевий духовий оркестр.

Відчувалося по грі, що матч товариський – все акуратно і чисто (адже незабаром обом командам грати у чемпіонаті України, а цей вид спорту дуже травматичний). Відкрити рахунок вдалося «Титанам К-ПНУ» вже у першій чверті, однак більш досвідчені хмельничани швидко взяли гру «в свої руки» і нашим хлопцям лише в кінці четвертої чверті вдалося занести другий тачдаун. У наших під кінець гри відчувалася нестача гравців на лаві запасних, замін майже не було і хлопці змушені були викладатися на всі 200%. Судила гру вінницька бригада суддів. З рахунком 51:14 перемогли хмельничани. «Титани» ж отримали такий необхідний досвід, спробували на практиці нові комбінації, які готували до чемпіонату України, а ще – ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ГРИ!!!

Не менш задоволеним виглядав місцевий глядач! Хлопаки та дівчата після матчу ще довго не відпускали амфутівців. Обіймалися, фотографувалися, розпитували про правила гри…. Як гарячі пиріжки розійшлися буклети та календарики про наш університет, факультети, а особливо довідник «Абітурієнту К-ПНУ ім. Івана Огієнка 2017» (треба було взяти більше ))) !!!). Після закінчення матчу капітани обох команд дали інтерв’ю телеканалу «TV 7 plus».

Анатолій Заводовський, керівник відділу навчально-виховної

роботита гуманітарної освіти