КОМАНДА З АМЕРИКАНСЬКОГО ФУТБОЛУ «ТИТАНИ К-ПНУ» ЗІРГАЛА ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ У СТАРОКОСТЯНТИНОВІ

Готуємося до чемпіонату України! Учора провели другу у цьому сезоні товариську гру. Цього разу виїзну – у Старокостянтинові. Матч «Титанів К-ПНУ» та хмельницьких «Гладіаторів» було організовано з метою розвитку американського футболу у цьому мальовничому містечку на півночі Хмельниччини.

Враження неймовірні! Дуже гарне поле і організація матчу. Трибуни старокостянтинівського стадіону заповнили біля трьох сотень глядачів, серед яких переважно молодь. Адже таке екзотичне шоу тут не кожного дня побачиш! На грі присутній сам міський голова Старокостянтинова Мельничук Микола Степанович. Підтримати амфутівців з «усіх усюд» зїхалися байкери. Підбадьорував гравців обох команд місцевий духовий оркестр.

Відчувалося по грі, що матч товариський – все акуратно і чисто (адже незабаром обом командам грати у чемпіонаті України, а цей вид спорту дуже травматичний). Відкрити рахунок вдалося «Титанам К-ПНУ» вже у першій чверті, однак більш досвідчені хмельничани швидко взяли гру «в свої руки» і нашим хлопцям лише в кінці четвертої чверті вдалося занести другий тачдаун. У наших під кінець гри відчувалася нестача гравців на лаві запасних, замін майже не було і хлопці змушені були викладатися на всі 200%. Судила гру вінницька бригада суддів. З рахунком 51:14 перемогли хмельничани. «Титани» ж отримали такий необхідний досвід, спробували на практиці нові комбінації, які готували до чемпіонату України, а ще – ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ГРИ!!!

Не менш задоволеним виглядав місцевий глядач! Хлопаки та дівчата після матчу ще довго не відпускали амфутівців. Обіймалися, фотографувалися, розпитували про правила гри…. Як гарячі пиріжки розійшлися буклети та календарики про наш університет, факультети, а особливо довідник «Абітурієнту К-ПНУ ім. Івана Огієнка 2017» (треба було взяти більше ))) !!!). Після закінчення матчу капітани обох команд дали інтерв’ю телеканалу «TV 7 plus».

Анатолій Заводовський, керівник відділу навчально-виховної

роботита гуманітарної освіти