ВЕСНЯНИЙ КУБОК КВН – 2017

Про те, що таке гарний гумор студенти К-ПНУ знають не з чуток. Адже в нашому університеті гумористичні чемпіонати та фестивалі за участі команд студентської ліги КВН набули шаленої популярності.

Напередодні всесвітнього Дня сміху всі охочі мали змогу відвідати яскравий та мегасмішний “Весняний Кубок КВН”студентської ліги університету. Після довготривалої підготовки та виснажливих репетицій шість команд веселих і найкмітливіших, серед яких: «Stuff up» (історичний факультет), «Чотири з половиною» (природничий факультет), «Хочемо» (педагогічний факультет), «4х4» (економічний факультет) з «Seven bit» та «EastMaT» (фізико-математичний факультет) поринули у боротьбу за перемогу.

Кубок проходив в атмосфері дружнього суперництва: команди радували свіжими жартами, вболівальники та глядачі віддячували шаленими оваціями, а журі були щедрими на високі бали.

За результатами гри перемогу у весняному кубку КВН – 2017 виборола команда «Seven bit». ВІТАЄМО КОМАНДУ З ПЕРЕМОГОЮ!!!