Архів за квітня 13, 2017

СЛОВЕСНІ БАТАЛІЇ У ФОРМАТІ ДЕБАТІВ

12 квітня представники студентського самоврядування К-ПНУ імені Івана Огієнка взяли участь у дебатному турнірі, який проходив у форматі британських парламентських дебатів.

Під час гри студентам вдалося вжитися в ролі прем’єр-міністра, віце-прем’єр-міністра, членів уряду та представників опозиції, доповідачів та співдоповідачів. Студенти вміло відстоювали, аргументували свої позиції, демонстрували професійне бачення, ораторські та лідерські здібності.

Керівник Всеукраїнського проекту «Активна Громада» Олександра Скиба розповіла про те, що дебатний турнір відбувається у рамках міжнародного проекту, що реалізовується у  24 містах України.

Фінал гри відбудеться у м. Києві, де кращі команди змагатимуться за подорож до Польщі.

Марія Герлєй, спікер студентського сенату