ПЕРЕМОГА “ТИТАНІВ К-ПНУ” У І ТУРІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ!

МИ ПЕРЕМОГЛИ! 22 квітня на центральному міському стадіоні ім. Тонкачеєва відбувся матч першого туру Чемпіонату України з американського футболу між нашою командою «Титани К-ПНУ» та командою «Орли» з міста Здолбунів Рівненської області.

Цього разу підтримати камянецьких спортсменів прийшли міський голова Михайло Сімашкевич, секретар міської ради Дмитро Васильянов, голова райдержадміністрації Василь Сукач, депутати міської та обласної рад, більше тисячі студентів та кам’янчан.

Як завжди спортивне протиборство було шляхетним, яскравим, динамічним та насиченим драматизмом (не обійшлося без травм). «Титани» перемогли з рахунком 20:8 і заробили свої перші очки в турнірній таблиці.

Хочу подякувати народному депутатові України Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлу Сімашкевичу та ректорові нашого університету професору Сергію Копилову за сприяння у розвитку команди. А всіх кам’янчан вітаю з перемогою у цьому видовищному виді спорту!

Заводовський А.А., керівник відділу навчально-виховної

роботи та гуманітарної освіти