🏈🏆👟 ВЕСНЯНИЙ БАТЛ ЧЕРЛІДЕРІВ К-ПНУ! 🏈🏆🍒

Черлідинг – це яскравий вид спорту, в якому команди не тільки підтримують спортсменів, але й об’єднують та розважають вболівальників. К-ПНУ імені Івана Огієнка є єдиним навчальним закладом у західній Україні в якому є не лише команда з американського футболу, але й черлідери.

25 квітня в університеті відбувся весняний «Батл черлідерів» – конкурс на кращу групу підтримки університету. Цього разу у батлі взяли участь команди: «Big Boss» (фізико-математичний факультет), «V.I.P» (природничий факультет), «Sweet girls» (економічний факультет) та «Black angel» (педагогічний факультет). Змагалися учасники у трьох конкурсах.

Глядачі будь-якого культурно-масового заходу хочуть бачити динамічний виступ черлідерів у яскравих костюмах. Тому, у цьому виді спорту існують такі обов’язкові елементи – вихід команди, кричалки, форма та гарні пухнасті помпони. Саме такі елементи демонстрували учасники у першому конкурсі батлу «Чір». У конкурсі під назвою «Данс» команди виконували танцювальні номери, з елементи спортивної гімнастики, акробатики і побудову піраміди.

Однак, щоб бути справжнім черлідером не достатньо мати гарні костюми та відмінну фізичну підготовку. Одним з найважливіших завдань черлідера є вміння працювати з фан зоною. У третьому конкурсі змагань команди показали на скільки вони вправно працюють із вболівальниками (а вболівальників було чимало!!!) та можуть «завести» їх на «кричалки». Важко повною мірою описати той вир емоцій, який відчуваєш тоді, коли сотні «заряджених» студентів одночасно скандують «Як тебе не любити К-ПНУ»! Це неймовірно!

Усі команди показали гарний рівень підготовки. Одні вирізнялися яскравою формою та помпонами, інші – цікавою танцювальною програмою і акробатичними номерами.  Цього разу перемогла команда «Sweet girls», капітан – Олександра Власенко.

Вітаємо дівчат з перемогою!