КОМАНДИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЛІГИ КВН ПІДКОРЮЮТЬ НОВІ ВИСОТИ!

14 травня разом зі студентською командою КВН «Хочемо» повернулися з фіналу «Молодіжної ліги КВН» (м. Дунаєвці), де мені випала честь бути головою журі. Ця ліга зовсім молода – наймолодша на Хмельниччині, але в ній вже беруть участь команди з Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Берегомету, Дунаївців та інших міст і містечок України.

У фінал пройшло 7 команд, а грало лише 5 (дві не приїхали). Незважаючи на те, що усі команди дуже молоденькі, навіть краще сказати – юні, гра була дотепною, цікавою і веселою. Найвеселішою і найкмітливішою виявилася команда першого курсу педагогічного факультету Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка «Хочемо».

Це не перший трофей команди, адже у минулому році дівчата вибороли кубок в університетській лізі серед першачків, вдало виступають у телевізійній битві вузів «КВКактус». Незважаючи на свій вік, команда впевненно торує шлях на «велику сцену». Вітаємо!

Анатолій Заводовський, керівник відділу

навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти