Архів за жовтня 18, 2017

Фестиваль "Червона калина"

11-12 жовтня у м. Хмельницькому відбувся Відкритий міський фестиваль української патріотичної пісні та музики «Червона калина – 2017». Організаторами фестивалю були управління культури і туризму Хмельницької міської ради та Хмельницький міський будинок культури. Мета фестивалю – патріотичне виховання молоді, пошук та відкриття обдарованих вокалістів та авторів української музики і пісні. Конкурсні змагання відбувалися у трьох вікових категоріях за такими номінаціями:

·                   українська популярна музика і пісня;

·                   народна пісня в сучасній обробці;

·                   інструментальна музика;

·                   авторська пісня, музика та співана поезія.

Наш університет гідно представили Молчанкіна Діана, студентка ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» педагогічного факультету, Газіна Катерина,  студентка освітнього ступеня «магістр» спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво» педагогічного факультету та Балан Альона, студентка І курсу освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Англійська мова» факультету іноземної філології.

Молчанкіна Діана здобула перемогу (диплом І ступеня) на фестивалі у номінації «Українська популярна музика і пісня». Газіна Катерина виборола ІІ місце (диплом ІІ ступеня) у номінації «Авторська пісня, музика та співана поезія». Балан Альона нагороджена дипломом ІІІ ступеня у номінації «Українська популярна музика і пісня».

Радіємо перемогам наших вокалістів та бажаємо їм та їхнім наставникам нових творчих звершень!

Козацькі забави

Напередодні Дня захисника України вже традиційно на території Старої фортеці проводиться спортивно-розважальна гра для вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації «Козацькі забави». Організатором цього заходу є відділ молоді та спорту Кам’янець-Подільської міської ради.

Наш університет представляли команди: «Козацька варта» (факультет фізичної культури) та «Отамани» (фізико-математичний факультет). Наші хлопці та дівчата показали себе влучними стрільцями, силачами, а також активними вболівальниками. Обидві команди здобули дипломи за участь у змаганнях та були нагороджені солодкими подарунками. Від команди «Козацька варта» участь у змаганнях взяли студенти: Лукашенко Влад, Казімірко Влад, Бурденюк Сергій, Стефанюк Олександр, Попіль Петро (капітан), Райтаровський Костянтин, Тіху Станіслав, Коцемир Ярослав, Демко Романа, Олійник Ульяна. Учасниками команди «Отамани» були: Івасюк Богдан (капітан), Бабій-Дейнега Іван, Монастирський Олександр, Вістовський Антон, Підгурська Альона, Крупник Роман, Яценюк Валерій, Шевчук Марія. Найактивнішою групою підтримки були студенти фізико-математичного факультету: Пшембаєв Ігор, Ірина Жмуд,  Юлія Павленкова, Марина Рой, Тетяна Шибівська.

Студенти мірялися силами у пострілах з лука, стрибанні у мішку, підніманні гирі та перетягуванні канату. Всім було весело та цікаво, а наші студенти продемонстрували силу, вправність та гарний командний дух.

Куверіна Анжела, директор студентського клубу