Архів за жовтня 26, 2017

Екологічна акція "Молодь за чисте місто"

УВАГА! У ЗВ’ЯЗКУ З ПОГОДНИМИ УМОВАМИ ПРОВЕДЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ ПЕРЕНОСИТЬСЯ. ДАТА БУДЕ ПОВІДОМЛЕНА ПІЗНІШЕ.

CТУДЕНТСЬКІ ВИБОРИ В УНАВЕРСИТЕТІ

Студентські вибори в університеті!

2 листопада 2017 року в К-ПНУ ім. І. Огієнка відбудуться вибори до органів студентського та громадського самоврядування університету та факультетів.

Студенти нашого вишу будуть обирати шляхом прямих таємних виборів:

• делегатів на збори трудових колективів факультетів;
  • делегатів на конференцію студентів університету;
  • делегатів на конференцію трудового колективу університету;
  • представників до складу вчених рад факультетів.

Окрім того, буде обиратися спікер студентського сенату університету.

Організацію виборів в університеті здійснює студентська виборча комісія університету, яка створена 23 жовтня 2017 року на спільному засіданні студентського сенату університету та президії профспілкового комітету студентів, аспірантів та докторантів. Головою студентської виборчої комісії університету обрано студентку історичного факультету Штефанко Юлію.

Студентам, які бажають взяти участь у виборах, необхідно подати заяву (бланки заяв знаходяться в голів студентських виборчих комісій факультетів та диспетчерів факультетів).

Термін подання заяв – до 31 жовтня 2017 року.

Шановні студенти, не будьте байдужими, проявіть свою активність у виборчому процесі!

Прес-центр університету

Студентські дебати!

7 листопада відбудеться дебатний турнір між студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Дебати відбуватимуться за британською системою. Команда-переможець отримає можливість взяти участь у міському дебатному турнірі, який відбудеться 17 листопада. Зареєструватися можна також за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScaEpBocnq05xlEhe…/viewform

Конкурс до міжнародного Дня студента