Зустріч з "Активною громадою"

30 жовтня  студенти нашого університету зустрілися з представниками всеукраїнської ініціативи «Активна громада» Михайлом та Христиною Будуровичами. «Активна громада» (ініціатива Інституту «Республіка») об’єднує координаторів проектів та представників у містах і селах України. Мета «Активної громади» – залучення громадян до демократичних перетворень у нашій державі: обговорення реформ та ухвалення рішень на місцевому рівні.

Зустріч відбулася з метою ознайомлення та підготовки студентів до дебатів між кандидатами на посаду студентського спікера університету.

Спільно з координаторами проекту 7 листопада будуть проведені дебати між університетськими командами на тему «Права та обов’язки студентів», а переможці змагатимуться 17 листопада у фіналі за першість на міському рівні.

Координатори «Активної громади» ознайомили студентів з принципами дебатів за різними системами та поділилися досвідом про якісну підготовку до виступів.

Звертаємо увагу, що сьогодні, 31 жовтня, о 13:30 у 206 аудиторії головного корпусу відбудуться дебати між кандидатами на посаду спікера.