Архів за листопада 3, 2017

Результати виборів на посаду спікера студентського сенату

Підведено підсумки виборів спікера студентського сенату. Голоси розподілилися так:

Воронецький Віталій Вадимович – 311 голосів;

Пономаренко Тарас Олександрович – 206 голосів;

Сидорчук Олександра Олександрівна – 166 голосів;

Жмуд Ірина Василівна – 117 голосів;

Пристай Андрій Анатолійович – 115 голосів;

Олексюк Федір Миколайович – 96 голосів;

Зарічний Ігор Володимирович – 60 голосів;.

На засіданні студентської виборчої комісії університету ухвалили: на основі результатів прямого таємного голосування вважати обраним спікером студентського сенату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка студента четвертого курсу факультету фізичної культури Воронецького Віталія Вадимовича.

Вітаємо переможця виборів на посаду спікера студентського сенату.

Голова студентської виборчої комісії Штефанко Юлія

Відбуваються вибори

2 листопада, в нашому університеті проходять вибори до органів студентського та громадського самоврядування. Вперше студенти здійснюють своє волевиявлення шляхом прямих таємних виборів. Активно працюють студентські виборчі комісії на факультетах. Станом на 13:00 завершилося голосування на виборчих дільницях природничого факультету та факультету іноземної філології. Явка студентів факультету іноземної філології – 38%, природничого – 55%.