Архів за листопада 9, 2017

Як студенти свої права відстоювали

У центральному корпусі – шум та гамір: всі поспішають на правові дебати. Тема дебатів близька та зрозуміла кожному – «Студентські права та обов’язки». Правила роз’яснені, завдання роздані! Починаємо!. Команди (їх сім) працюють у двох аудиторіях: їх поділено на дві групи  –  уряд та опозицію. Теми, які потрібно відстоювати, визначили жеребкуванням. Одна команда «просуватиме» законопроект про введення форми, інша – про скорочення стипендіальних місць до 5%. Опозиція активно цьому протистоятиме. Та не лише емоціями, передусім – аргументами.

Шалені дискусії, в аудиторії стає гаряче.

Нарешті підсумки підбито, до фіналу вийшло чотири команди. Фінальний законопроект – закриття пропусків тим студентам, котрі займаються громадською (волонтерською) діяльністю. Змагаються такі команди:

Грушанська Діана та Грушанська Оксана (факультет української філології та журналістики);

Туришин Аліна та Олексюк Федір (факультет української філології та журналістики);

Зарічний Ігор та Янішин Олександр (історичний факультету);

Іван Чорний та Ігор Пшембаєв (фізико-математичний факультету);

Подтабачний Назар та Цапок Дарія (факультет колекційної та соціальної педагогіки і психології);

Воронецький Віталій та Данилекно Марина (факультет фізичної культури, педагогічний факультет).

Безліч суперечок та підводних каменів, та після години дебатів журі готове оприлюднити результат. Перемогу здобула команда фізико-математичного факультету.

Проте через деякі обставини у міських дебатах візьмуть участь Пшембаєв Ігор та Грушанська Оксана. Вітаємо команду з перемогою і бажаємо успіху в міських дебатах!

Юля Бараболя

Фото: Сергій Швець