Архів за листопада 10, 2017

Як наші студенти вчилися бути лідерами

8 листопада студенти нашого вишу Олексюк Федір, Жмуд Ірина та Ясінська Діана мали чудову можливість разом зі студентами міста пройти тренінг «Лідерство та командна робота». Тренінг провів професійний тренер Дмитро Сабадаш у Кам’янець-Подільській міській раді. У вільній та невимушеній атмосфері говорили про те, з чого починається лідерство і хто такий лідер, чому важливо ставити собі цілі та досягати їх, а також як, власне, навчитися їх ставити. За допомогою цікавих вправ учасникам тренінгу вдалося ще більше відчути як важливо для того, аби бути успішною людиною, знайти себе та слідувати своїй мрії. Неодноразово згадувалося про важливість позитивних емоцій та оптимізму, а також про негативний вплив мобільної залежності.

На тренінгу було багато хороших, а головне корисних вправ: поставу випрямляли, наче гріючись під сонцем (це для того, щоб стати впевненішим), писали, що ми любимо найбільше та як це могло б допомогти іншим, а насамкінець тренер провів з учасниками вправу на релаксацію.

Час провели і приємно, і корисно! Наступний тренінг відбудеться у нашому університеті. Чекайте інформаційних повідомлень.

Куверіна Анжела, директор студентського клубу