Архів за листопада 16, 2017

Флешмоб до Дня студента

«Функція лідера – бути сонцем», - тренінг для студентів від Дмитра Сабадаша

Як почувати себе впевненим, що допоможе повірити у себе та як надихати інших – бізнес-тренер Дмитро Сабадаш провів тренінг «Лідерство і командна робота». Учасниками стали найактивніші студенти К-ПНУ ім. І. Огієнка та гості нашого вишу.

Тренер зауважив, що причина невпевненості у власних силах зазвичай ховається у дитинстві, але, якщо працювати над собою, то з легкістю зможеш не лише досягати власних цілей, а й допомагати у цьому іншим.

Адже це і є завдання лідера. Своєю силою, енергією надихати людей, які поруч. Бути для них сонцем, – говорить Дмитро Сабадаш.

Сам тренінг був досить інформативний, пізнавальний та мотивуючий. А інтерактивне залучення студентів дозволило одразу застосувати отриманні знання на практиці.