Архів за листопада 20, 2017

День студента з перемогами!

17 листопада з нагоди Міднародного дня студента в Кам’янець-Подільській міській раді пройшов цикл заходів. Програма розпочалася із панельної дискусії зі спікерами Олексієм Пронозою, членом комітету антикорупційної діяльності та кадрової політики у Громадській раді при Міністерстві освіти і науки України та Ольгою Скомаровською, заступником голови громадської організації «Молодь за єдину Україну». Говорили про права та обов’язки студентів, нову освітню реформу та актуальні питання закону «Про вищу освіту». Студенти міста із задоволенням взяли участь у дискусії. Особливо зацікавили студентів студентів питання про нормативні акти, які регулюють студентське життя. Не обійшлося й без обговорення питання про вільний вхід до гуртожитків. Олексій та Ольга поділилися із присутніми власним досвідом щодо захисту прав студентів. Закінчилася дискусія на веселій ноті – всі  учасники, як справжні студенти, мріяли…  Мріяли про зниження оплати на проїзд у громадському транспорті, про ідеальні умови проживання в гуртожитку, про збільшення кількості отримувачів стипендії, словом, про те, що турбує кожного студента.

Після панельної дискусії розпочався фінал міського дебатного турніру «Права та обов’язки студентів», модераторами якого є представники Інституту Республіка Христина та Михайло Будуровичі. Змагалися, чи то пак, дебатували команди таких міських вишів: коледжу ПДАТУ, коледжу будівництва, архітектури та дизайну, Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, податкового коледжу, Подільського державного аграрно-технічного університету, медичного училища та нашого університету.  Нагадаю, що наш заклад представляли Ігор Пшембаєв, магістрант фізико-математичного факультету, та Оксана Грушанська, магістрантка факультету української філології і журналістики, – переможці університетських дебатів. Дискусія між командами була надзвичайно жвава. Журі оцінювало риторичні здібності учасників, командну гру, знання теми, аргументацію та дотримання формату дебатів.

Команди виступали гарно, але наша виступила найкраще, за що й отримала міську першість. Точність та уважність Ігоря та надзвичайна харизматичність Оксани у тандемі дали чудовий результат: риторикою вражали й у команді гарно грали.

Наприкінці відбулося нагородження переможців міського дебатного турніру, а також найупішніших студентів міста та переможців конкурсу «Кращий студент». Серед студентів нашого університету нагороджено: Пшембаєва Ігоря, магістранта фізико-математичного факультету, Танасійчук Ольгу, магістранту природничого факультету, Даниленко Марину, студентку педагогічного факультету, Щербан Юлію, магістранту економічного факультету, Єремеєк Тетяну, студентку факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології (переможець конкурсу «Кращий студент» у номінації «Науковець») та Ремарович Яну, магістранту факультету фізичної культури (переможець конкурсу «Кращий студент» у номінації «Спортсмен»).

Вітаємо переможців! Успіхів Вам у навчанні, оптимізму та мотивації на подальші перемоги!

Анжела Куверіна, директор студентського клубу

Як у нашому університеті відзначався День студента

Минулого тижня в рамках Міжнародного дня студента в нашому університеті відбулася низка заходів: дебати між студентськими командами з питань прав та обов’язків студентів; тренінг щодо визначення якостей лідера та рівня ефективності командної роботи; посвята в першокурсники; флешмоб.

Особливо цікавим був святковий концерт із нагоди Дня студента, який організував та провів факультет іноземної філології. Учасники концерту під керівництвом заступника декана факультету іноземної філології з виховної та профорієнтаційної роботи Дворницької Наталії Іванівни подарували святковий настрій глядачам.

Приємно усвідомлювати, що не лише розвагами відзначився минулий тиждень, але й нагородами та цінними подарунками: найактивніші студенти нашого вишу та переможці конкурсу «Кращий студент» були нагороджені в Кам’янець-Подільській міській раді, а народний депутат України Володимир Мельниченко подарував студентському сенату університету ноутбук та принтер.

Події минулого тижня ще раз підтвердили відому істину, що студентські роки – найкращі. Вони багаті враженнями та подіями!

Оголошується набір до ансамблю "Горлиця"

Студентський Клуб "Практична Філософія" 23 листопада 2017 р.

Студентський Клуб "Практична Філософія" 31 жовтня 2017 р.

Студентський Клуб "Практична Філософія" 17 жовтня 2017 р.

Нещодавно відбулася чергова зустріч студентського клубу «Практична філософія» (куратор Сергій Волковинський). Темою зустрічі був феномен образи; говорили про те чи нормально ображатися та яка, власне,  «етимологія» образи в людському житті. Жвава дискусія точилася навколо того чи можливо взагалі жити, не ображаючись і якщо образи потрібні, то для чого.

Вільна і неформальна атмосфера, свобода у вираження власної думки живе спілкування – ось що таке зустріч у клубі «Практична філософія». Ви ще жодного разу не приходили сюди? Що ж, це потрібно негайно виправляти! Тут і з людьми познайомишся і мистецтво вираження власної думки відточиш. Та й послухати що інші говорять цікаво.