Як у нашому університеті відзначався День студента

Минулого тижня в рамках Міжнародного дня студента в нашому університеті відбулася низка заходів: дебати між студентськими командами з питань прав та обов’язків студентів; тренінг щодо визначення якостей лідера та рівня ефективності командної роботи; посвята в першокурсники; флешмоб.

Особливо цікавим був святковий концерт із нагоди Дня студента, який організував та провів факультет іноземної філології. Учасники концерту під керівництвом заступника декана факультету іноземної філології з виховної та профорієнтаційної роботи Дворницької Наталії Іванівни подарували святковий настрій глядачам.

Приємно усвідомлювати, що не лише розвагами відзначився минулий тиждень, але й нагородами та цінними подарунками: найактивніші студенти нашого вишу та переможці конкурсу «Кращий студент» були нагороджені в Кам’янець-Подільській міській раді, а народний депутат України Володимир Мельниченко подарував студентському сенату університету ноутбук та принтер.

Події минулого тижня ще раз підтвердили відому істину, що студентські роки – найкращі. Вони багаті враженнями та подіями!