Відбувся фестиваль КВН «Першачок»

28 листопада у нашому університеті відбувся фестиваль КВН «Першачок», де у вмінні жартувати змагалися студентські команди першого курсу. У грі взяли участь п’ять команд: «ДАДРА» (економічний факультет), «Команда імені Дмитрієвського» (педагогічний факультет), «Дівчата і Воно» (історичний факультет), «Три в одному» (природничий факультет) та «Форс-мажор» (фізико-математичний факультет).

Гідну оцінку кмітливості та винахідливості студентів забезпечувало журі: Юрій Юрчишин (голова), Денис Бойко, Артем Мартиросян, Ігор Барило, Давид Головач та Віталій Червінський – успішні автори та актори команд КВН, переможці програми «Розсміши коміка». Свято вів студент факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, багаторазовий учасник та переможець гумористичних шоу Кошелев Денис. Розігрівали зал учасники минулого фестивалю команда економічного факультету «Чотири на чотири» та команда історичного факультету «Veto».

Учасники-першокурсники добре впоралися із завданнями: майстерно показали візитку і давали дотепні відповіді на розминці. «Форс-мажор» уміло використовували екзотичність своєї команди та майстерно тримали лінію жартів; «Три в одному» буквально «розірвали» зал мініатюрою про собаку-прикордонника; у команді «Дівчата і Воно», оцей таємничий «Воно» дуже харизматично знайомився з дівчатами у залі; «Команда імені Дмитрієвського» відзначилася оригінальними жартами та колоритними образами, а в «ДАДРА» був надзвичайно динамічний вихід на сцену та дуже смішна мініатюра про сніжки.

Зал та учасники фестивалю отримали позитивні емоції та задоволення. Студенти, науково-педагогічні працівники та гості університету були задоволені хорошим святом. Щоправда, є і критичні зауваження, насамперед щодо окремих некоректних жартів. Саме про це йшлося після завершення фестивалю. Члени журі акцентували увагу студентів на недоречності окремих жартів (які з’явилися поза редактурою), їх некоректності, тобто зробили «розбір польотів».

Попри все не забуваймо просту істину – сміх продовжує життя! Певні, що ми собі його трішки таки продовжили.

Анжела Куверіна, директор студентського клубу