ЛІГА КВН УНІВЕРСИТЕТУ

IMG_5317

 

 

В УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ ЛІЗІ КВН НОВОНАРОДЖЕНІ

Уже 13 років поспіль в університеті відбувається надзвичайно яскравий захід – гра КВН «Першачок» на Кубок ректора, під час якої народжуються нові команди КВН.

djyo7ugmma8

Цьогоріч за Кубок ректора змагалося 9 команд перших курсів: «Без паніки» (природничий факультет), «Steeple-Chase» (факультет фізичної культури), «Staff UP» (історичний факультет), «Без логіки» (факультет української філології та журналістики), «Малібу» (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології), «EasyМАТ» (фізико-математичний факультет), «4/4» та «У Пітровни» (економічний факультет) і «Хочу» (педагогічний факультет). Насолодитися гарним гумором та підтримати першачків прийшло стільки глядачів, що і яблуку не було де впасти.

284351472

Більшість команд показала високий рівень підготовки. Юні кавеенщики потішили гарним гумором, чудовою акторською грою та… запальними танцями.  Цього року обрати найкращого було важко.

1

За результатами гри Кубок ректора виборола команда педагогічного факультету «Хочемо». Друге місце посіла команда «Staff UP», третє місце поділили команди «4/4» та «Без паніки». Всі команди отримали оригінальні свідоцтва «Про народження команди КВН», дипломи та смачнючі подарунки (серед яких улюблені студентські «ласощі» – сардельки й сосиски!). Команди, які посіли переможні місця, отримали право представляти наш університет на фестивалі Подільської Ліги КВН.

5

Надзвичайно гарний подарунок для університетської ліги КВН – кольоровий принтер – зробив Народний депутат України Володимир Мельниченко.

img_0893

Однак на цьому подарунки для щасливих і радісних першачків не закінчилися. Після гри всі учасники були запрошені на студентську вечірку до «City Fashion Club», де й відсвяткували свій дебют. Тож вітаємо вас, першачки, з упевненим початком і вступом до Ліги КВН нашого університету!  Чекаємо наступних ваших творчих звитяг!

 

«FULL HOUSE» – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ВИЙГРАШНА КОМБІНАЦІЯ В ПОКЕРІ, АЛЕ Й КОМАНДА КВН ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

 Славиться талантами наш університет! Славиться він і найбільшою студентською лігою Клубів Веселих і Найкмітливіших, команди якої перемагають в університетських, міських, обласних та всеукраїнських чемпіонатах та кубках КВН. Цього року на історичному факультеті було створено команду із досить оригінальною назвою «Full House». До складу команди входять справжні таланти: Демидюк Василь (капітан команди, автор та актор), Савосто Вікторія (конферансьє та  актор), Турковський Тарас (автор та актор),  Клюс Олена (актор) та Гук Віталій ( звукорежисер).

Без имени-1

Як виникла команда та яка атмосфера панує в ній – ми вирішили запитати в самих гравців.

– Василь, коли та як з’явилася команда?

Майже в кожному університеті першокурсники проходять посвяту в студенти. Однак лише в нашому виші, крім традиційної посвяти в студенти, є посвята в кавеенщики – чемпіонат команд КВН «Першачок» на кубок ректора. Дізнавшись про «Першачок», ми вирішили спробувати свої сили. Однак тоді нас будо лише троє хлопців (я, Тарас і Артур). Ми розуміли, що втрьох буде важкувато і вирішили запросити до команди дівчат, адже з ними і цікавіше, і веселіше. Шукати довго не довелося, охочих стати частиною університетської ліги КВН було безліч. Зваживши всі «за» і «проти», ми вирішили взяти до команди Вікторію та Олену. І це був правильний вибір. 29 жовтня 2015 року команда КВН «Full House» вперше вийшла на головну сцену університету.

Без имени-1

Цього дня ми отримали не лише свідоцтво «Про народження команди КВН», але й здобули головний приз – Кубок ректора. Це було незабутньо!

– Full House – це комбінація в покері. Чому для назви команди ви обрали саме її, адже є й інші виграшні комбінації?

– Full Housе – комбінація, до якої входять три карти одного рангу та дві іншого. В нас було якраз троє хлопців і двоє дівчат, тому й виникла така ідея. Сама назва гарно звучить, асоціюється з чимось яскравим і дещо пафосним.

– Ви ще досить молода команда, однак вже змогли себе гарно зарекомендувати. Розкажіть про ваші успіхи?

– Як вже казав Вася, першу перемогу ми здобули на чемпіонаті КВН «Першачок» на кубок ректора, – розповідає Олена. – Наступну перемогу ми здобули на Зимовому фестивалі команд КВН студентської ліги нашого університету, далі на Благодійному кубку Кам’янця-Подільського. Не оминула нас перемога і на Весняному кубку КВН студентської ліги К-ПНУ імені Івана Огієнка. Цієї весни завдяки Анатолієві Анатолійовичу Заводовському, керівникові відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, нам випала чудова нагода взяти участь у телевізійній лізі КВН «Битва ВУЗів». Виступили ми гідно, потрапили в ефір та пройшли в сезон. Проте найбільший успіх – це визнання глядачів.

 – Що вас надихає під час написання жартів?

 – Студентське життя, кохання та все, що цікавить молоду людину, – зазначає Тарас. – Глядач змінюється, змінюються його інтереси та вподобання. Ми намагаємося підбирати такий матеріал, який буде цікавим, свіжим і смішним для кожного.

– КВН заважає навчанню чи навпаки?

– Коли ми починали грати в КВН,  боялися, що з навчанням буде «завал», – розповідає Вікторія. – Проте КВН дуже дисциплінує. Ми навчилися розподіляти свій час і правильно розставляти пріоритети. Мушу зізнатися, що іноді трапляється навпаки:  навчання заважає підготовці до ігор. Однак ми намагаємося поєднувати прекрасне з корисним.

– «Бути смішним» – стиль життя?

– Ця фраза, на нашу думку, не підходить для характеристики КВНщиків. КВН – це не цирк, – зазначає Олена. – Клуб Веселих і Найкмітливіших об’єднує не тільки веселих жартівників, а ще й кмітливих, інтелектуально розвинутих людей із творчими поглядами на життя.  Переконана, що бути смішним – це власна позиція, яку потрібно показувати вміло й доречно. А ось КВН – це не просто стиль життя, це стан душі.

– На парах часто жартуєте? Чи були якісь кумедні ситуації в житті вашої команди?

– Навчальний процес повинен завжди проходити легко та без зайвої напруги, тому на парах ми жартуємо часто, хоч і не в такому форматі, як на сцені. Кумедні ситуації в житті нашої команди виникають завжди, навіть поза репетиціями, – розповідає Тарас.

– Які творчі плани на майбутнє?

– Грандіозні, – говорить Вікторія. – Однак всьому свій час. Зараз ми готуємося до сезону телевізійної ліги «КВКактус», працюємо над новими жартами, вдосконалюємо навички сценічної майстерності.

Що ви побажаєте нашим читачам?

– Бажаємо успішно скласти іспити, гарно відпочити влітку, набратися нових сил та позитивних вражень. І нехай «full house» буде для вас завжди виграшною комбінацією. З любов’ю команда КВН «Full House».

 

ЦЕ ПЕРЕМОГА!!! 10 КОМАНД УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЛІГИ ВИБОРОЛИ ПРАВО ВИСТУПАТИ У ТЕЛЕВІЗІЙНІЙ ЛІЗІ “КВКактус – 2016”

КВКактус

ЦЕ ПЕРЕМОГА! ))) 13 травня команди університетської ліги КВН «7 bit», «Подільський експрес», «Full house», «Big Bang» та збірна університету взяли участь у телевізійній зйомці другого фестивалю “КВКактус-2016”. Збірна команда університету – єдина з 11-ти команд, що отримала максимальну кількість балів (усі експерти поставили по “триголовому” кактусику)! Остап Бойчук, Вадим Беник, Давід Головач та ін. – ви справжні актори! Пишаємося вами!

IMG_0168

Дуже гарно виступили й інші чотири команди університетської ліги КВН. З нетерпінням чекаємо на трансляцію двох фестивалів на TV. Адже наш університет представлятиме ДЕСЯТЬ команд КВН!

 

КОМАДНИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЛІГИ КВН – УЧАСНИКИ ТЕЛЕВІЗІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ

26 березня на телеканалі «Поділля-центр» розпочалися зйомки  гумористичного телевізійного фестивалю «Битва ВУЗів КВКастус – 2016», у якому взяли участь команди університетської ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших.

1

За результатами першої гри сезону усі команди нашої ліги пройшли до півфіналу.

3

Тож готуємося до наступного раунду «Битви ВУЗів», який відбудеться у квітні місяці.

 

НАША УЧАСТЬ У ТЕЛЕВІЗІЙНІЙ “БИТВІ ВУЗів КВКактус – 2016”

Ще за два (чи три?) тижні перед основною подією, яка зробила значний вклад у наш досвід, Анатолій Анатолійович Заводовський сказав нам таку річ, яку важко було сприйняти одразу – ми маємо шанс відвідати Хмельницький, більше того – взяти участь у ТЕЛЕВІЗІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ як командіа КВН, яка представлятиме наш ВНЗ!

18242_250656991943935_2284196520460139409_n

Уявляєте? ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ! Ми не могли повірити власним вухам, адже ще зовсім недавно “Ну ти поняв, да?” виступали перед публікою К-ПНУ імені Івана Огієнка, а зараз – у телевізор… Це ж яке везіння, яка “мана небесна” спустилась вниз на Землю, щоб свідомо дати нам себе знайти?

Одним словом, радощам не було меж. І, звісно ж, така велика справа несе за собою колосальну відповідальність. Перед нами стояли ряд завдань: придумати жарти, гарно виступити (по можливості – щоб було смішно :)) і набратися досвіду, який зараз так важливий для нас. Адже погодьтесь: нема досвіду – нема вдалого виступу.

IMG_9924

Отже, “пішло-поїхало” – ми старались якнайсильніше напружувати свої мізки (як головні, так і спинні), намагаючись придумати класні жарти, та ще й такі, щоб були пристойні та смішні водночас. І, на мою думку, команда “Ну ти поняв, да?” потрудилась на славу! Щоденні репетиції, життя в руслі КВН та постійно зайняті жартами думки – ось ціна, яку було не гріх заплатити!

І 26.03.2016 відбулася наша перша (настільки великого для нас масштабу) поїздка до м. Хмельницький для участі у телевізійному фестивалі “Битва ВУЗів КВКактус – 2016”. Сказати, що це було класно – це не сказати нічого! Море вражень, емоції, які б’ють фонтаном, адреналін, що переповнює тебе – ось як це було!

Пам’ятаю, відразу після виступу у нашої команди брали інтерв’ю. Всі були настільки схвильовані (позитивно) новими враженнями, що важко було слова до купи зв’язати! КВН, я тебе люблю!..

P.S.: від всієї команди “Ну ти поняв, да?” величезне ДЯКУЮ Анатолію Анатолійовичу Заводовському та ректорату нашого університету за шанс виступити перед об’єктивами телекамер!

 

ВЕСНЯНИЙ КУБОК ЛІГИ КВН УНІВЕРСИТЕТУ

22 березня в нашому університеті знову лунав щирий та гучний сміх. Адже саме цього дня відбувся весняний кубок КВН, у якому взяли участь шість кращих команд університетської ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших: збірна команда «Блюз», команда фізико-математичного факультету «Seven bit», команда факультету української філології та журналістики «КамПот», команда історичного факультету «Full house», команда природничого факультету «Just do it» та команда педагогічного факультету «Валєра, пішов звідси».

колаж Весняний кубок

Змагалися учасники у двох конкурсах: «Візитка» на тему «Весна прийшла, а ми на парах» і «Музичне домашнє завдання», з не менш актуальною тематикою «Романтична душа студента». Своїми жартами, запальними танцями та веселими сценками про «нелегку» студентську долю команди викликали у глядачів сміх, який переходив у справжній регіт, сльози та шалені овації.

ббб

Отож, за результатами весняного кубка ліги КВН Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка перемогу здобула збірна команда «Блюз». Інші команди, проявивши не менш високий рівень підготовки,  здобули перемогу в різних номінаціях та смачні призи від профкому.

колаж Весняний кубок2

Подарунки для команд підготували й члени журі. Зокрема, депутат міської ради Олександр Полатайко вручив командам сертифікати на безкоштовну велопрогулянку. Головний редактор газети «Вечірній Кам’янець» Олеся Нечай презентувала переможцям весняного кубка подарунковий сертифікат на безкоштовний відпочинок у розважальному клубі «GO».

ШКІЛЬНІ КОМАНДИ КВН НА ГОЛОВНІЙ СЦЕНІ УНІВЕРСИТЕТУ

Не встигли ми оговтатися від шалених емоцій зимового фестивалю команд КВН університетської ліги, як свято гумору завітало до університету знов. 10 грудня відбувся І-й півфінал «Відкритої шкільної ліги КВН Поділля». Це був справжній дебют, і варто зазначити, вдалий. Шкільні команди «Stop кадр» з Дунаївців та «Чуєш, перестань» з Берегомета подарували глядачам, серед яких були не лише студенти, але й учнівська молодь Кам’янця-Подільського, справжнє шоу.

1

Ще більш яскравим захід зробили незрівнянні ведучі Вадим Беник і Марія Герлєй, вокалістки Ірина Угніченко, Надія Ряба та «розігрів» від команд першачків університету «Full hose» і «Ну, ти поняв? Да?».

2

Школярі зі «Stop кадру» і «Чуєш, перестані», показавши достойну гру і набравши однакову кількість балів, вийшли у фінал, який відбудеться у стінах нашого університету в березні. Учасники отримали дипломи переможців, смачні подарунки, а головне – незабутні враження від знайомства з нашим університетом.

3

Тепла атмосфера, бурхливі емоції вболівальників та глядачів настільки полонили частину школярів, що ті з упевненістю заявили: «Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – це наше майбутнє!».

ЗИМОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ КВН ВІДКРИВ В УНІВЕРСИТЕТІ СЕЗОН НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

3 грудня 2015 року в університеті розпочався сезон Новорічних та Різдвяних свят, і відкрив його зимовий фестиваль команд ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших нашого університету. Цього року у фестивалі взяло участь 5 кращих команд ліги: «Блюз», «КамПот», «Ну, ти поняв? Да?», «Full house» і «7 bit».

1b
Не зважаючи на те що сесія на носі, охочих насолодитися відмінним гумором, поринути у святкову атмосферу та отримати новорічний настрій виявилося чимало.
Команди змагалися у двох конкурсах – «Візитка» та «Домашнє завдання». В підсумку всі учасники отримали призові місця: команди «Ну, ти поняв? Да?» і «7 bit» посіли третє місце, команда «КамПот» – друге. Переможцем зимового фестивалю КВН – 2015 стала команда історичного факультету «Full house». Найдосвідченіша команда фестивалю «Блюз» отримала «Гран прі».

1a
Подарунки для учасників були також новорічними – кожна команда отримала по кілька кілограмів мандарин.

КОМАНДИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЛІГИ КВН «БЛЮЗ» ТА «ФОКС-ПП» У ФІНАЛІ ЛІГИ КВН ПОДІЛЛЯ.

1446291251

30 жовтня дві університетські команди КВН «Блюз» та «ФОКС-ПП» представляли Кам’янець-Подільський у другому півфіналі Ліги КВН Поділля (м. Хмельницький). Окрім наших кавеенщиків хмельницького глядача розважали дотепними жартами команди з вишів Хмельницького, Скадовська, Львова, Вінниці, Тернополя та ін.

Безсонні ночі підготовки дали бажаний результат – «Блюз» і «ФОКС-ПП» пройшли до фіналу.

СУПЕРФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ КВН

7 жовтня в університеті відбувся суперфінал студентської ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших К-ПНУ імені Івана Огієнка, у якому зустрілося вісім кращих команд ліги: «Блюз» (збірна команда університету), «Fox PP» (факультет КСПП), «Штукатурка» (факультет іноземної філології), «Майже матріархат» (історичний факультет), «Між іншим» (економічний факультет), «7 bit», «ХХ століття КОКС» (фізико-математичний факультет) та «КамПот»(факультет української філології та журналістики).

TllBh-apeYA

Веселі ведучі суперфіналу – Анна Вардинська та Остап Бойчук – одразу ж зарядили глядачів гарним настроєм та позитивом.

Команди-суперфіналісти порадували присутніх влучними жартами, цікавими мініатюрами та гострим гумором у двох конкурсах: «Візитівка» та «Cover КВН».

За результатами суперфіналу усі призові місця посіли найдосвідченіші команди: третє місце – команда факультету КСПП «Fox ПП», друге – команда фізико-математичного факультету «7 bit». Перемогу здобула збірна команда «Блюз».

Вітання

Усі учасники отримали дипломи та смачні подарунки від профкому університету.

 

ЗАПРОШУЄМО НА СУПЕРФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ КВН УНІВЕРСИТЕТУ

Афіша КВН фінал2015

КОМАНДА КВН “JUST DO IT”  – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ КВН

29 вересня 2015 року команда КВН ліги нашого університету «Just do it» взяла участь у чвертьфіналі Студенської лиги КВН м.Тернопіль та здобула блискучу перемогу.

Bd8dT8BLZtw

КРАЩІ КОМАНДИ СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ КВН УНІВЕРСИТЕТУ РОЗПОВІЛИ ПЕРШАЧКАМ ПРО СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

3 вересня в університеті відбувся студентський концерт «День знань для першачків», під час якого цьогорічні першокурсники познайомилися з цікавим та веселим  студентським життям.

11960234_464450693728078_3753658173270764105_n

Цікаву шоу-програму забезпечили учасники телевізійної «Ліги сміху», кращі команди університетської ліги КВН «Блюз», «Fox PP», «Just do it», збірна команда зі Street workout та кращі співаки і танцюристи університету.

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СМІХУ «НАШ ФОРМАТ» ТА «БЛЮЗ»

 КМІТЛИВІСТЮ ТА ВИНАХІДЛИВІСТЮ ДИВУВАЛИ РІВНЕНЧАН

 

26-29 березня дві університетські команди КВН «Наш Формат» та «Блюз» представляли Кам’янець у фестивалі гумору «Західна Ліга сміху» (м. Рівне). Окрім кам’янецьких кавеенщиків рівненського глядача дотепними жартами розважало ще 33 команди з вишів Рівного, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Калуша, Києва, Черкас, Полтави, Хмельницького, Житомира, Бердичева, Дрогобича, Вінниці, Мукачева, Кременчука та ін.ejndWFrbx7o

Впродовж трьох днів команди проходили жорстку редактуру з відомими учасниками телепроектів «Країна У», «Казки У», колишніми гравцями телевізійних команд КВН, редакторами Західної Ліги сміху, як, наприклад, Дмитро Голубєв,  Рустем Емірсалієв. Безсонні ночі, репетиції та спілкування зі справжніми професіоналами своєї справи дали гарний результат – обидві команди пройшли до гала-концерту фестивалю, під час якого і вирішилася їхня подальша доля.

OysAb88wjJ0Отож, поважне журі відбіркового конкурсу досвідчену команду справжніх професіоналів «Наш Формат» (в якій грають не лише студенти, а й випускники нашого вишу) провело у наступний сезон Ліги Сміху. Її головним тренером призначено Олега Маслюка із студії «Мамахохотала». А молода, однак надзвичайно перспективна команда «Блюз» потрапила на «Галявину сміху».

 КОМАНДИ ЛІГИ КВН УНІВЕРСИТЕТУ У ФІНАЛІ ПОДІЛЬСЬКОЇ ЛІГИ

Uo2TP-RKblk

19 березня 2015 року команди КВН ліги нашого університету «Блюз» і «Fox ПП» взяли участь у другій півфінальній грі Подільської ліги КВН. Отримавши найвищий бал, команда «Блюз» пройшла до фіналу.

За результатами двох півфіналів команди «Блюз», «Just do it» та «Збірна ведучих Оринина» представлятимуть наш університет у фіналі Подільської ліги КВН. Тож бажаємо нашим перемоги!

ЛІГА КВН УНІВЕРСИТЕТУ НА ЛІЗІ СМІХУ

 

m37GMVAOV9AНаші команди КВН «Старе місто» та «Наш Формат» на початку лютого повернулися з Першого фестивалю Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху», який проходив в Одесі. В чемпіонаті взяло участь майже півтори сотні кращих команд Клубів Веселих і Найкмітливіших вишів України. Організатори української «Ліги сміху», вирішивши не «винаходити велосипед», створили одеську копію фестивалю КВН у Сочі: перший тур, другий тур, гала-концерт, а між ними – марудна редактура, «нічники» та нескінченні «посиденьки» з редакторами і коректорами.

У першому турі команди традиційно продемонстрували свої «візитівки».

До другого туру пройшли 38n_VSrztxQшістдесят чотири команди, серед яких були й наші. Насамкінець сімнадцять команд отримали від оргкомітету запрошення виступити у гала-концерті фестивалю. На жаль, показати себе в гала-концерті та пробитися до нового телевізійного гумористичного шоу в цьому сезоні нашим командам не вдалося. Однак хлопці запевняють, що обов’язково потраплять «у телевізор» найближчим часом. Що ж, поживемо – побачимо!

 

КВН ПОДАРУВАВ УСМІШКУ

НЕ ЛИШЕ ГЛЯДАЧАМ, АЛЕ Й ДІТЯМ

Безымянный18 грудня 2014 року дев’ять команд ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших нашого університету, «Блюз», «Just do it», «Fox ПП», «7 bit», «Валєра, пішов звідси», «Саме звідти», «Збірна ведучих Оринінської губернії», «Зважені і щасливі» та «Між іншим» взяли участь благодійному фестивалі КВН «Подаруй дитині усмішку». Долучитися до доброї справи й наші студенти-глядачі, які принесли на фестиваль іграшки та смаковинки для нужденних дітлахів та для дітей з особливими потребами.

За результатами гри ІІІ місце посіла команда КВН «Збірна ведучих Оринінської губернії», ІІ місце поділили «Блюз» та «Just do it». Перемогу добула команда «Наш формат». Як бачимо, увесь міський п’єдестал зайняли команди нашого університету.

 

ЗИМОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ КВН

СЕРЕД КОМАНД УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЛІГИ

511 грудня 2014 року в університеті відбувся зимовий фестиваль команд ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших. З днем проведення фестивалю трохи затягнули, бо майже усі університетські команди, тай значна частина нашого журі, брали участь у змаганнях Подільської ліги з досить щільним графіком ігр.

2Не зважаючи на те, що вже розпочалася сесія і глядачів було не багато, настрій у всіх був по справжньому новорічним. Команди змагалися у двох конкурсах – «Візитка» та «Розминка з журі». У підсумку найбільшу кількість балів отримала команда «Блюз», друге місце посіла команда «Саме звідти», а третє – «FoxПП».

До півфіналів пройшли команди «Блюз» (в команді грають студенти з різних факультетів), «Валєра, пішов звідси» (педагогічний факультет), «FoxПП» (факультет КСПП), «SevenBIT» (фізико-математичний факультет), «Саме звідти» (факультет іноземної філології), «Між іншим» (економічний). Прикро, що команди природничого факультету «Своя атмосфера» та «Just do it», які у цьому сезоні досить успішно виступили в Подільській лізі, з об’єктивних причин (модульні та захист ку

1рсових) не змогли взяти участь у фестивалі. Прикро, однак життя є життя!

Хай тепер високоповажне журі мізкує, як зробити так, щоб і ці дві команди змогли поборотися за титул чемпіона нашого університету.

Не дивлячись ні на що, свято вдалося. Подарунки для учасників фестивалю були також новорічними – кожна команда отримала по декілька кілограм мандарин, а найкраща команда – ще й подарунки від спонсорів.

 

 КОМАНДИ ЛІГИ КВН УНІВЕРСИТЕТУ У ПІВФІНАЛІ ПОДІЛЬСЬКОЇ ЛІГИ

Szz21pzrCCw27 листопада 2014 року відбулася перша гра 1/4 фіналу Подільської ліги КВН у Кам’янці-Подільському, в якій взяли участь команди «Ми з 90-х», «Педагоги тоже люди» (м. Хмельницький), а також чотири команди ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших нашого університету «Just do it», «Зважені і щасливий», «Блюз» та «Валєра, пішов звідси». До півфіналу пробилися три наші команди: «Just do it», «Блюз» та «Зважені і щасливий».

 

 

МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СЦЕНІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ДЛЯ ПЕРШАЧКІВ

6 листопада 2014 року призери цьогорічного Кубка ректора КВН взяли участь у майстер-класі зі сценічної майстерності, який провів керівник відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти, кандидат історичних наук, доцент  Анатолій Анатолійович Заводовський. Під час майстер-класу Анатолій Анатолійович ознайомив новопосвячених кавеенівців із секретами постановки сценічного голосу, міміки та пантоміми.колаж 2

 

 

В  УНІВЕРСИТЕТІ НАРОДИЛОСЯ СІМ КОМАНД

IMG_7381Незабутні емоції, шалений драйв та відмінний настрій принесла усім шанувальникам гарного гумору гра Клубів Веселих і Найкмітливіших «Першачок» на Кубок ректора.

23 жовтня 2014 року, з нагоди річниці від дня заснування університету, на головну сцену міста вийшло 7 команд КВН перших курсів: «Своя атмосфера» (природничий факультет), «Без назви» (економічний факультет), «Валєра, пішов звідси» (педагогічний факультет), «Саме звідти» (факультет іноземної філології), «Майже матріархат» (історичний факультет). Факультет української філології та журналістики був представлений двома командами: «Гаджубас» і «Люди Ж».

Команди

Юні кавеенщики у своїх виступах дотепно жартували над одвічними студентськими проблемами: побутом, навчанням, коханням, стосунками з викладачами тощо. Щирий і дружелюбний зал щоразу підтримував новоспечених акторів бурхливими оваціями.

Кубок ректора виборала команда з оригінальною назвою «Валєра, пішов звідси». Друге місце посіла «Своя атмосфера», третьою стала команда «Без назви». Усі команди отримали оригінальні свідоцтва «Про народження», «Дипломи» та смачні подарунки (серед яких була навіть ковбаса!).

IMG_7410Команди, які посіли переможні місця отримали право представляти наш університет на ХІІІ фестивалі Подільської Ліги КВН. На цьому подарунки для щасливих і радісних першачків не скінчилися. Після гри усі учасники були запрошені на вечірку у «City Fashion Club», де і відпочили «на повну». Відомо: хто добре відпочиває, той і добре навчається!

Тож, вітаємо вас, першачки, з упевненим початком і вступом у Лігу КВН нашого університету! З Богом! Чекаємо наступних ваших творчих звитяг!

 

 

 

ФІНАЛ УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ КВН

21 травня 2014 року в актовій залі університету аншлагом пройшла фінальна гра чемпіонату ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших К-ПНУ імені Івана Огієнка.

NqjSJruq9Yo

У грі зустрілися чотири команди: «Ашыпка истории» (історичний факультет), «Just do it» (природничий факультет), «Жовтий сніг» (факультет іноземної філології) та «Seven bit» (фізико-математичний факультет). Після довготривалої боротьби переможцем стала команда «Ашыпка истории». Друге місце поділили «Just do it» та«Seven bit», а ось третє місце дісталося команді «Жовтий сніг».

IMG_6733

IMG_6630

IMG_6700

НАШІ КОМАДИ У ПІВФІНАЛІ ПОДІЛЬСЬКОЇ ЛІГИ!

12 грудня 2013 року відбулась чвертьфінальна гра Подільської ліги КВН у якій взяли участь 12 команд: «Бонус», «Ляпас» (м. Тернопіль), «Опт. Розница. Бартер», «Хмельницький проспект», «Педагоги також люди», «Без 15 6», «Ми з 90-х» (м. Хмельницький), збірна податкового коледжу, «Ашыпка истории», «Just do it…», «Зважений і щасливі» та «Еники-Беники» (м. Кам’янець-Подільський). Головний приз чвертьфінальної гри був, безперечно, вихід у півфінал, а також сума у 1000 грн.

6
Отож, у півфінал пройшли команди «Ляпас», «Опт. Розница. Бартер», «Хмельницький проспект», «Педагоги також люди», «Ми з 90-х», «Ашыпка истории», «Just do it…» та «Зважений і щасливі». Грошовий приз розділили тернопільський «Ляпас» та наша команда з природничого факультету «Just do it…».
Приємно, що з-поміж восьми команд-півфіналістів дві – це команди нашої університетської ліги. Тож хай щастить нашим у півфіналі!

 

 

ВИЇЗНИЙ МАЙСТЕР-КЛАСІ ЗІ СЦЕНІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

3 листопада 2013 року першокурсникам, які стали призерами цьогорічного Кубка ректора КВН, випала нагода взяти участь у виїзному майстер-класі зі сценічної майстерності. Заняття проходило на свіжому повітрі поблизу зіньківецького лісу.

IMG_5494

Зібравшись навколо вогнища, новопосвячені кавеенівці обговорили та проаналізували свої перші виступи на університетській сцені. Керівник відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти доцент Анатолій Заводовський ознайомив першачків із секретами постановки сценічного голосу, міміки та пантоміми.

IMG_5512