Студентський клуб "Практична філософія"

Практичний філософ – наставник мудрості вченням і справою – є філософ у власному розумінні. Бо філософія є ідея досконалої мудрості, яка вказує нам останні цілі людського розуму – І.Кант [Логіка. Трактати та листи. М. Думка. 1980. с.332.]

Метою Студентського Клубу “Практична Філософія” є розгляд проблем та знань будь-якого рівня (від злиденної буденності та колізій студентського життя до фундаментального осмислення природи та сутності Всесвіту та людини в ній) з точки зору їх практичного значення для екзистенції Людини та студента зокрема.

Вільна і неформальна атмосфера, свобода у вираження власної думки живе спілкування – ось що таке зустріч у клубі «Практична філософія». Ви ще жодного разу не приходили сюди? Що ж, це потрібно негайно виправляти! Тут і з людьми познайомишся і мистецтво вираження власної думки відточиш. Та й послухати що інші говорять цікаво.

Статут Клубу

Щодо всіх пропозицій, зауважень та побажань щодо діяльності Клубу, звертайтесь : https://www.facebook.com/Servolale .

Гасло Клубу: “З нами можуть бути тільки розумні!”

 

Засідання:

Тема: “Чому батьки не хочуть “відпускати” дітей і як цьому протидіяти? 30 листопада 2017 р.

Дебати: “Що є людина: тіло та гормони чи все ж таки ще щось? 23 листопада 2017 р. (Вступна доповідь Деде Л., студентки 3 курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології)

Тема: “Воля до влади”. Як навчитись перемагати себе! 31 жовтня 2017 р.

Тема: Психологія образи: Як перестати ображатись? 17 жовтня 2017 р.