Школа лідера “ВОЖАК”

«ПАРЛАМЕНТСЬКІ ІГРИ» ДЛЯ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ

IMG_5645З 21 по 23 листопада в університеті проходив навчальний семінар «Міжнародне співробітництво та молодіжна громадська дипломатія» за підтримки Міністерства молоді та спорту України і Молодіжної міжпарламентської асамблеї України.

У семінарі взяли участь активісти та представники органів студентського самоврядування університету. Метою семінару було залучення студентства у міжнародну діяльність шляхом створення команди молодих активістів, які братимуть участь у всеукраїнських та міжнародних програмах громадської дипломатії.

B9g8fHlucOoПротягом чотириденного семінару студенти відвідували навчальні тренінги, семінари та лекції з міжнародного молодіжного співробітництва та громадської дипломатії; розробляли проекти, спрямовані на розвиток дружніх, партнерських, взаємовигідних відносин із студентами та громадськими організаціями іноземних держав, з міжнародними і міжурядовими інституціями.

Найактивніші учасники семінару отримали сертифікати Молодіжного дипломатичного корпусу України та матимуть змогу брати участь у вже діючих всеукраїнських та міжнародних проектах.

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАЛА СТУДЕНТСЬКА ШКОЛА ЛІДЕРА «ВОЖАК»

IMG_2218Ось і розпочався новий навчальний рік в університетській школі лідера «Вожак». Протягом року планується провести десятиденний курс, що складатиметься з тридцяти семінарів та тренінгів, під час яких студентські ватажки усіх рівнів отримають необхідні знання та навички для самореалізації та особистісного зросту.

У перший день занять студенти ознайомились з таким феноменом як харизма лідера, з алгоритмом її прояву, способами «розігрівання» харизматичності лідера тощо. Тренінг провів керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Заводовський.

   Тренінг «Самопрезентація лідера» провела асистент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Тетяни Сметанюк. Викладачка запропонувала проаналізувати відео самопрезентацій відомих лідерів.

Наприкінці навчання майбутні лідери мали нагоду поспілкуватися з командою «Вожака» та обговорити плани на майбутнє.