Спортивний клуб університету

sBzpH8nKTG0Невід’ємною та важливою частиною виховного процесу в університеті, запорукою формування у студентства патріотичних почуттів, морального та фізичного здоров’я є фізичне виховання. Для посилення цього напрямку виховної роботи у січні 2005 року була відновлена посада директора спортивного клубу.

Сьогодні працює 38 спортивних секцій, в яких займається 550 студентів. За останні три роки студенти отримали спортивні розряди: ІІІ – 731 особа; ІІ – 230 осіб; І – 130 осіб. Кандидатами у майстри спорту стала 71 особа, майстрами спорту – 5 осіб. Вісім студентів стали майстрами спорту міжнародного класу, два – заслуженими майстsk3рами спорту. Одним із критеріїв ефективності фізичного виховання залишається рівень фізичного розвитку та підготовленості студентів, показники їхнього здоров’я, а також досягнення спортсменів. Наші студенти виборюють золоті, срібні та бронзові нагороди на чемпіонатах та кубках Європи з дзюдо, легкої атлетики та інших видів спорту.

В університеті щорічно організовуються так “відкриті” змагання, що стали важливим засобом фізичного виховання не тільки університетської молоді, а й міста та області. Це чемпіонати Хмельницької області з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, першість Хмельницької області з легкої атлетики, турнір пам’яті В.І. Білоуса з волейболу серед жіночих команд, турнір з футболу пам’яті І.І. Чупріна, всеуOLYMPUS DIGITAL CAMERAкраїнський турнір з боксу “Надії Поділля”, відкрита першість міста з спортивної гімнастики та інші.

В університеті широко пропагується заняття фізичною культурою та спортом. Так, у переддень нового року традиційно проводиться “Вечір спортивних досягнень” з виступами та відзначенням кращих тренерів та спортсменів університету. В університеті відкрито клуб “Любителів зимового купання”. Клуб уже нараховує більше п’ятдесяти членів, серед яких викладачі і студенти.

Активізувалася і спортивно-масова робота за місцем проживання студентів. Таsk9к, у гуртожитку № 1 обладнано сучасний фітнес-зал, у гуртожитку № 3 створено клуб любителів шахів та обладнується спортзал для занять з атлетизму, у гуртожитку № 5 функціонує секція аеробіки та шейпінгу. У гуртожитку № 4 обладнано кімнату для заняття настільним тенісом. Розпочалися роботи щодо відкриття спортзалу у гуртожитку №4 та реконструкції спортивних майданчиків біля гуртожитків. Відроджуються змагання між гуртожитками з різноманітних видів спорту.