Студентський клуб університету

quilling-clubВ університеті велика увага приділяється такому важливому аспекту виховної роботи як художньо-творчий розвиток особистості. Сьогодні студенти навчального закладу задіяні у шести художніх колективах, що носять звання народних, серед них – народна хорова капела «Ясинець», багаторазовий переможець міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів народний ансамбль бандуристів «Собор», народний ансамбль народних інструментів «Джерела», народний хор та ін. Справжнім взірцем художньо-виконавської культури для студентів є добре відомі не лише в університеті, а й серед широкого загалу слухацької аудиторії України викладачі – лауреати мистецьких міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.zam

Саме їх славні традиції з честю продовжує студентська молодь, серед яких чимало талановитих співаків, музикантів, танцюристів, які теж добилися міжнародного визнання. За останні три роки студенти отримали: на міжнародних оглядах та конкурсах – 32 дипломи та інших нагород; на всеукраїнських – 90 дипломів і інших нагород; на юбласних – 220 дипломів та інших нагород. Університетські колективи тричі запрошували представляти Хмельницьку область на загальнодержавних мистецьких заходах.
Сьогодні успішно функціонують 25 гуртків, театральних студій, клубів та груп за інтересами, в яких займається 589 студентів. Збірна команда КВН університету неодноразово посідала перші місця у щорічних міських чемпіонатах КВН та успішно в2иступала на обласних та всеукраїнських фестивалях веселих та найкмітливіших.Стали традиційними заходи, що користуються шаленою популярністю у студентській аудиторії. Серед них: «Посвята у студенти», «Таланти університету», «Битва ведучих», інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?», «Краса університету», фестивалі з КВН, брейн-рингу, «Що? Де? Коли?» та ін.

Проводиться ряд культурно-мистецьких акцій з метою пропаганди здорового способу життя. Наприклад, з благодійний концерт популярної харківської рок-групи «Калєкція» та київської групи «Вій» пройшов під гаслом: «Веселимося без наркотиків». Після концерту для студентів були організовані зустрічі з музикантами. Традиційно, щороку у День студента для студентів-відмінників спільно з київським 2клубом любителів туризму та авторської пісні «Время не ждет» проводиться концерт авторської пісні «Краще гір можуть бути тільки гори».
Систематично проводяться цікаві мистецькі заходи, творчі звіти викладачів та кафедр, конкурси, народні свята тощо. Запрошуються на гастролі до університету популярні колективи з інших вузів та міст. Один із таких традиційних заходів – запрошення всесвітньо відомих скрипаля БогоtjxNkz8TSZEдара Которовича та камерного оркестру «Київські солісти» щоразу стає справжньою мистецькою подією не тільки для університету, але й для міста. Цікавими і змістовними були зустрічі із японським піаністом Хіроші Куротакі, польським художником і філософом Павелом Хавінським, членом Національної Всеукраїнської музичної спілки літературно-музичною лектрисою Мирославою Зайко. В актовому залі університету неодноразово виступав хор Почаївської лаври.

DSC_0150Проводяться заходи національно-патріотичного виховання, серед яких: «Школа виживання», благодійний концерт «Студент-солдату», «Тим, хто вітчизну захищав» виставка-розпродаж «Україна починається з мене», флеш-моб «Україна понад усе!», фото-акція «Листівка українському солдату», квілінг-конкурс «Валентинка для воїна АТО», різноманітні благодійні квести та конкурси, круглі столи, конференції та ін.

Без имени-4Цього року було сформовано команду з американського футболу «Титани» і жіночу команду  з флаг-футболу «Титаніди». Університет став другим вищим начальним закладом в Україні, який має свою команду з цього популярного у світі виду спорту.

Наприкінці березня було створено команду черлідерів для підтримки студентських спортивних команд, до якої увійшли не тільки студентки університету, але й випускниці міських шкіл і коледжів.